Usługi

Stawiamy na kompleksowe rozwiązania

Zależy nam na tym, by nasza oferta była kompleksowa, dlatego nie tylko prowadzimy sprzedaż stolarki drzwiowej i okiennej oraz elementów jej doposażenia, ale także oferujemy profesjonalnie przeprowadzony montaż zakupionych u nas produktów.

Zakup to dopiero początek

Wieloletnia praktyka w białostockiej branży stolarki otworowej pokazała nam, że nawet wysokiej jakości okna czy drzwi nie gwarantują bezproblemowego użytkowania. Na to wpływ ma także sposób zamontowania poszczególnych elementów. Zadbaliśmy o to, by nasi Klienci mieli możliwość skorzystania z kompleksowej obsługi w zakresie:

  • zakupu,
  • montażu,
  • serwisu.

 

Priorytetowo traktujemy dobro naszych Klientów, dlatego zapewniamy profesjonalizm na wszystkich etapach współpracy z firmą PRESTIGE. Twoja satysfakcja daje nam zawodową dumę i przekonanie o tym, że właściwie podchodzimy do powierzonych nam zadań.

Nasza ekipa montuje zakupione w naszych salonach:

 

Uwzględniamy specyfikę poszczególnych produktów, wytyczne producentów i aktualnie obowiązujące standardy budowlane. Stale śledzimy nowinki techniczne na rynku, dlatego oferujemy najmowe rozwiązania montażowe.

Okna i drzwi Petecki Białystok

Prowadzimy ciepły montaż w białostockim budownictwie

Ciepły montaż nazywany jest inaczej montażem warstwowym. Polega on na takim lokowaniu stolarki otworowej, które ukierunkowane jest na poprawę parametrów termoizolacyjnych poprzez na przykład zlikwidowanie mostków termicznych.

Co różni montaż ciepły od standardowego?

W standardowym montażu wykorzystywana jest jedynie pianka. Kiedy natomiast prowadzony jest montaż ciepły, dodatkowo wprowadzane są inne elementy izolujące:

  • parapety termiczne,
  • taśmy do ciepłego montażu (paraizolacyjna w środku budynku, a parporzepuszczalna na zewnątrz).

Dlaczego polecamy naszym Klientom ciepły montaż

Ten typ montowania stolarki otworowej wpływa na energooszczędność obiektu, a więc także na oszczędność związaną z ogrzewaniem pomieszczeń. Równie istotne jak finansowe są jednak względy zdrowotne – ciepły montaż całkowicie eliminuje ewentualność powstania zagrzybień szkodliwych dla układu oddechowego. Wyeliminowanie tego problemu ogranicza także niszczenie się stolarki i ścian wokół niej.

Wszystko Ci wyjaśnimy

Jeśli masz pytania, zapraszamy do skontaktowania się naszymi ekspertami telefonicznie lub na miejscu w którymś z dwóch salonów sprzedaży firmy PRESTIGE. Udzielamy jasnych, rzeczowych informacji, które pozwalają naszym Klientom rozeznać się w sytuacji.