Rolety wewnętrzne

Rolety wewnętrzne – dla tych, którzy cenią funkcjonalną estetykę

Rolety wewnętrzne są dziś niezastąpionym elementem aranżacji okna. W wielu białostockich budynkach domowych i użytkowych znajdują się rolety z naszej oferty – dowiedz się o nich więcej.

Ty wybierasz swoje rolety

W naszych firmowych salonach w Białymstoku i Łapach czeka Cię wycieczka po świecie, znajdziesz u nas:

  • wspaniałe rolety rzymskie,
  • panele japońskie,
  • maty bambusowe,
  • klasyczne rolety z systemem żyłkowym,
  • rolety w kasetach.

 

Poszczególne modele dostępne są w ciekawych kolorach, z różnymi fakturami, nadrukami. W ich budowie wykorzystano świetnej jakości materiały, dlatego są one trwałe: chronią przed słońcem i zapewniają prywatność przez wiele lat.

Komfortowe w użytkowaniu rolety wewnętrzne kasetowe

Rolety tego typu posiadają kasetę, w której umieszczona jest roleta. W ich konstrukcji wyróżniamy modele z prowadnicami:

  • przestrzennymi,
  • płaskimi.

 

Mechanizmy zastosowane w ich konstrukcji działają płynnie i cicho. Po zamontowaniu, rolety stają się integralną częścią stylistyki wnętrza, ożywiając je lub tonizując swoją barwą, urozmaicając fakturą. W wielu białostockich domach zastępują tradycyjne firany i zasłony. Dzięki temu, że budujące je elementy dostępne są w wielu kolorach oklein imitujących drewno, rolety doskonale wtapiają się w ramę okienną.

Uniwersalne wewnętrzne rolety wolnowiszące

Wolnowiszące rolety są ekonomicznym rozwiązaniem problemów z nadmiernym nasłonecznieniem pomieszczeń. Te proste systemy osłon okiennych sprawdzają się tam, gdzie mamy do czynienia z dużymi oknami wymagającymi dużych powierzchni do materiału do ich przesłonięcia.

Odznaczają się:

  • lekką, prostą konstrukcją,
  • solidnymi uchwytami,
  • pokaźną rurą nawojową.

 

Dostępne są wersje z zakończeniem klasycznym w postaci belki dolnej lub z falbaną w stylu kolonialnym, prowansalskim lub tradycyjnym.

Rolety dzień/noc: złoty środek wśród rolet

System przesłon okiennych typu dzień/noc to wolonwiszaca roleta wykonana z tkaniny pozwalającej na swobodne manipulowanie dopływam światła słonecznego do pomieszczenia. Umożliwiają to charakterystyczne pasy tkaniny przepuszczającej i nieprzepuszczającej słońce. Dzięki możliwości zamontowania prowadzenia żyłkowego, cała konstrukcja jest stabilna i komfortowa w wielokrotnym codziennych użytkowaniu, nawet po uchyleniu okna.

Rolety przeznaczone do okien dachowych

Okna dachowe, ze względu na swoje wymiary i usytuowanie, wymagają specyficznych rolet – takich, których sposób montowania pozwoli na utrzymanie rolety w stabilnym położeniu tak, by stanowiły ochronę przed słońcem, a jednocześnie, by ich użytkowanie było bezpieczne. Swoją funkcjonalność zawdzięczają one prostemu, łatwemu w obsłudze mechanizmowi sprężynowemu.

Przyjdź do nas po rolety

Zapraszamy do naszych firmowych salonów znajdujących się w Łapach i Białymstoku, by obejrzeć rolety z naszej oferty. W ten sposób najłatwiej dopasować je do wystroju wnętrza. W razie pytań nasi eksperci służą profesjonalnymi wskazówkami.