Doskonałe rolety do białostockich domów

Kiedy konieczne jest przesłonięcie okien, potrzebne są funkcjonalne rozwiązania, które skutecznie ograniczą dopływ światła słonecznego do pomieszczeń. Zobacz naszą ofertę – tu znajdziesz rolety idealne do Twoich okien.

Jakie są nasze rolety

Zadbaliśmy o to, by dać naszym Klientom szeroki wybór. Dlatego dostępne są u nas rolety:

  • zewnętrzne – montowane od strony elewacji,
  • wewnętrzne – przytwierdzane od strony pomieszczenia.

 

Te akcesoria okienne są nie tylko piękne, ale także użyteczne. Dzięki właściwościom materiałów, z których zostały wykonane, zaciemniają pomieszczenie, ograniczając dopływ światła słonecznego, ale dzięki wyjątkowej kolorystyce, nie czynią go ponurym, co wpływa na komfort przybywania nie tylko w salonach czy kuchniach, ale także w biurach czy lokalach usługowych. Z tego względu rolety są wybierane przez różne grupy klientów: osoby prywatne i reprezentujące firmy czy instytucje.

PRESTIGE to połączenie jakości wykonania i wyglądu

Producenci rolet z oferty firmy PRESTIGE to niekwestionowani w branży liderzy. Od lat udoskonalają nowoczesne formy zaciemniania okien, które znalazły już swoje miejsce w wielu białostockich budynkach. Zastosowane rozwiązania konstrukcyjne sprawiają, że są to rolety niekłopotliwe w użytkowaniu, działające płynnie, ale też łatwe do utrzymania w czystości bez używania specjalistycznych metod czy środków.

 

Estetyka poszczególnych modeli wpisuje się w najnowsze trendy aranżacji przestrzeni wewnątrz, jak i na zewnątrz, ale także koresponduje z tradycyjnymi rozwiązaniami stylistycznymi. Na efekt wizualny związany z daną roletą wpływa:

  • materiał, z którego została wykonana,
  • jej kolorystyka,
  • faktura jej powierzchni.

 

Wszystkie rolety z naszej oferty odznaczają się wysokimi parametrami technicznymi, co przekłada się na niezawodność ich mechanizmów.

Stawiamy na praktyczne rozwiązania

Wiemy, że funkcjonalność pomieszczeń, w których przebywamy i pracujemy na co dzień musi być na tyle wysoka, by przebywanie w nich nie było męczące. Dzięki roletom zamontowanym w oknach:

  • do pomieszczenia dostaje się dokładnie tyle światła, ile potrzebują znajdujące się tam osoby, by pracować przy komputerze, oglądać telewizję czy odpoczywać,
  • zyskujemy prywatność w bliskiej zabudowie czy w sąsiedztwie ciągów komunikacyjnych.

 

Na taki komfort, za sprawą rolet, możesz sobie pozwolić.

Skonsultuj wybór rolet z profesjonalnym doradcą

Nasi pracownicy z przyjemnością opowiedzą o przeznaczeniu i zaletach poszczególnych modeli rolet z naszej oferty, a także pomogą w wyborze najlepszych osłon okiennych do domów prywatnych czy biur. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i omówienia jej szczegółów z naszymi ekspertami – w ten sposób w Twoich oknach znajdą się rolety nie tylko funkcjonalne, ale też takie, na które będzie się z przyjemnością patrzyło.

Rolety wewnętrzne

Ogromnym atutem rolet wewnętrznych jest ich rozmaitość – dzięki temu masz możliwość wyboru modelu, który najlepiej dopasuje się do stylistyki wnętrza, w którym zostanie umieszczony, pod względem kolorystyki (stonowanej lub ożywionej) czy wzornictwa (nowoczesnego albo tradycyjnego). Rolety montowane po wewnętrznej stronie okna są świetną alternatywą dla firanek, stwarzają wrażenie przestrzeni i nie zamykają dostępu do okna. Są łatwe w obsłudze, użytkowaniu i czyszczeniu. Z pewnością chcesz je mieć u siebie.

Zobacz więcej

Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne są dyskretnym wizualnie uzupełnieniem wyglądu okna od strony elewacji. Są to estetycznie wykonane osłony okienne, które spełniają także wyśrubowane standardy techniczne i konstrukcyjne. Dzięki temu sprawdzają się w funkcji antywłamaniowej. Do ich zalet zliczyć należy także to, że świetnie odgradzają od zewnętrznego hałasu, zapewniają prywatność i stanowią barierę dla dokuczliwych temperatur letnich i zimowych. Sprawdź w naszej ofercie, które z zewnętrznych rolet najlepiej sprawdzą się na Twojej posesji.

Zobacz więcej