Moskitiery – praktyczne rozwiązanie na ciepłe pory roku

Moskitiery to transparentne przesłony okienne, które okazują się niezbędne w sezonie letnim, kiedy przez otwarte okna do wnętrza budynków dostają się owady, których obecność wpływa na komfort przebywania w pomieszczeniu czy wykonywania pracy. Zobacz, jak funkcjonalne są nasze moskitiery.

Komfortowa instalacja i użytkowanie moskitiery

Moskitiery montowane są bez ingerencji w stolarkę okienną – przytwierdza się je do okien, dzięki czemu nie zabierają miejsca, nie wpływają na wygląd okna. Pozwalają na swobodne, wielokrotne otwieranie i zamykanie skrzydeł okiennych. Są trwałe, ponieważ wykorzystana do ich produkcji drobna siatka wykonana jest ze stali lub niepalnego włókna szklanego. W praktyce oznacza to, że jest ona odporna na działanie czynników atmosferycznych typowych dla letniego okresu, kiedy moskitiery są intensywnie eksploatowane – silne słońce oraz intensywne deszcze nie obniżają ani ich estetyki, ani trwałości.

Moskitiery dobieramy do indywidualnych preferencji

Dobra moskitiera musi być dokładnie dopasowana do:

  • wymiaru okna tak, by nie powstały żadne luki, przez które przedostaną się do wnętrza owady, insekty czy pyłki,
  • kolorystyki ramy okiennej, tak by profil moskitiery się z nią stopił, stając się niewidocznym.

 

Moskitiery zostały zaprojektowane tak, by ich użytkownicy mogli je samodzielnie montować i demontować zgodnie ze swoimi potrzebami.

Typy moskitier z naszej oferty

Klasyczna moskitiera okienna o profilu prostokątnym – modele tego typu przeznaczone są do montowania w oknach ramowych. Ich ramka wykonana jest z aluminium, na niej umocowana jest siatka. Mocuje się ją zaczepami haczykowymi.

Moskitiera drzwiowa – te modele wykorzystywane są do zasłonięcia drzwi prowadzących na tarasy czy balkony. Mają postać cienkich, lekkich drzwi z siatką umocowanych w ościeżnicy za pomocą zawiasów. Praktycznym rozwiązaniem użytkowym jest zamykanie za pomocą zamka magnetycznego lub samozamykacza.

Moskitiera rolowana – umocowywana jest we wnęce okiennej lub bezpośrednio na ramie okiennej na zewnątrz. Składa się z kasety i prowadnicy oraz mechanizmu sprężynowego ułatwiającego korzystanie z moskitiery.

Specyfikacja naszych moskitier

By zapewnić maksymalną funkcjonalność naszym produktom, wybraliśmy moskitiery, które:

  • posiadają siatki o oczkach wymiaru 1 na 1 mm,
  • mają profile dostępne w różnych kolorach,
  • gwarantują szybkie zamontowanie i zdemontowanie,
  • skonstruowane są tak, by nie rzucały się w oczy,
  • kuszą atrakcyjną ceną.

 

Z tych wszystkich względów wiemy, że nasze moskitiery są w Białymstoku bezkonkurencyjne – montowane są w domach prywatnych, gabinetach, biurach, szkołach, lokalach usługowych.

Ciesz się oknami otwartymi na oścież

Wiosna i lato nie muszą kojarzyć się z przykrą obecnością komarów, much czy meszek. Dzięki naszym moskitierom Twoje wnętrza będą wolne od owadów, a Ty będziesz pracować, odpoczywać i spać spokojnie. Zapraszamy do naszych sklepów po funkcjonalne moskitiery.