Osłony okienne – najszerszy wybór w Białymstoku

Osłony okienne to cała gama produktów, dzięki którym możesz regulować dopływ światła słonecznego do swoich wnętrz, a także zapewnić sobie prywatność i bezpieczeństwo. W naszej ofercie znajdziesz osłony renomowanych producentów, którzy zadbali o to, by były funkcjonalne i estetyczne.

Jakich osłon okiennych potrzebujesz?

W ofercie formy PRESTIGE znajdziesz:

 • solidne osłony (rolety) okienne zewnętrzne,
 • stylowe osłony (rolety) okienne wewnętrzne.

 

W tej ostatniej grupie wyróżniamy:

 • tradycyjne żaluzje,
 • uniwersalne markizy,
 • funkcjonalne moskitiery.

 

Wszystkie produkty możesz obejrzeć w katalogach producentów lub na miejscu w naszej siedzibie w Białymstoku lub w Łapach.

Roleta w dwóch oknach wewnętrzna Białystok
Roleta zewnętrzna opadająca Białystok

Osłony okienne zewnętrzne – by regulować temperaturę

Osłony po zewnętrznej stronie okien sprawdzają się, kiedy budynek łatwo się przegrzewa lub wyziębia. W różnych porach roku temperatura za oknem może być dokuczliwa – gorące południa lub zimne wieczory mogą dać się we znaki. W takich sytuacjach osłony zewnętrzne staną się barierą separującą.

 

Do ich produkcji wykorzystano specjalne materiały o właściwościach izolujących. Są one przy tym wizualnie atrakcyjne, z łatwością wkomponowują się w estetykę fasady budynku.

Osłony okienne wewnętrzne – by tworzyć klimat

Okienne osłony montowane po wewnętrznej stornie regulują dopływ światła słonecznego, ponadto – ze względu na różnorodność – są doskonałym uzupełnieniem wnętrz zaprojektowanych w różnych stylach. Odznaczają się one dużymi możliwościami indywidualizacji pod względem:

 • kolorystyki – mamy do wyboru osłony jednolite i wzorzyste,
 • budowy – wolnowiszące, kasetowe,
 • wyglądu: płaskie, plisowane, z zakładkami,
 • zajmowanego miejsca – przestrzenne i przyszybowe,
 • wielkości – mini, maxi,
 • optymalizacji dopływu światła – dzień/noc.

 

Zapewniliśmy naszym Klientom możliwie szeroki wybór, komponując tak różnorodną ofertę osłon rolet.

Duży wybór rolet zewnętrznych w Białymstoku

Osłony okienne, które przetrwają lata

Osłony okienne z naszej oferty są wykonane z dobrych jakościowo materiałów, wyposażone w solidne mechanizmy zapewniające płynne działanie rolet. Ich producenci dołożyli wszelkich starań, by przesłony – niezależnie do tego, czy wybierzesz przesłony zewnętrzne czy wewnętrzne – były trwałą inwestycją. Wybierając je, masz pewność, że będą Ci służyły przez lata.

Już wiesz, jakich osłon potrzebują Twoje okna?

Nie musisz samodzielnie dobierać osłon do swoich okien – skontaktuj się z naszym fachowcami, którzy zajmą się techniczną stroną. Ty wybierzesz model i wzór, my zajmiemy się resztą. Jesteśmy do dyspozycji w naszej siedzibie w Białymstoku i w Łapach – zapraszamy.

Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne są nietuzinkowym uzupełnieniem elewacji budynku, dodają mu uroku i charakteru. Świetnie wpisują się w rozmaite projekty architektoniczne dzięki kolorystyce, którą dowolnie wybierasz. Ich konstrukcja jest stabilna, przez co rolety montowane na zewnątrz są bezpieczne w codziennym użytkowaniu. Chronią nie tylko przez temperaturą z zewnątrz, ale stają się także doskonałą ochroną antywłamaniową. Sprawdź, które z zewnętrznych rolet z oferty firmy PRESTIGE najlepiej dopasują się do Twojego budynku.

Zobacz więcej
Osłony okienne w formie rolet zewnętrznych Białystok
Osłony okienne w formie rolet Białystok

Rolety wewnętrzne

Od lat cieszą się niesłabnącą popularnością, a dzięki urozmaiceniom konstrukcyjnym i udogodnieniom użytkowym są kompatybilne z oknami różnych kształtów i rozmiarów. Rolety wewnętrzne dostępne są w urozmaiconej kolorystyce – jednolite i wzorzyste; ich faktura także jest zróżnicowana – od gładkich po wytłaczane. Pasują do wnętrz nowoczesnych, minimalistycznych, wypełniają okna bez firan, a we wnętrzach tradycyjnych są doskonale się z nimi komponują. Wybierz swoje rolety z naszej oferty.

Zobacz więcej

Żaluzje

Żaluzje są świetną osłoną okien. Dostępne są dziś w wielu wersjach – poziome: aluminiowe, drewniane, a także pionowe: verticale. Poszczególne modele są zróżnicowane pod względem rozmiaru, dlatego w naszej ofercie z łatwością znajdziesz takie żaluzje, które będzie można zamontować i na tradycyjnej wielkości oknach, jak i na tych o niestandardowym kształcie. Elementy budujące żaluzję są wykonane z trwałych materiałów, łatwych do utrzymania w czystości. Zobacz, które z naszych żaluzji chcesz mieć u siebie.

Zobacz więcej
Osłony okienne z roletami Białystok
Osłona okienna biała z Białegostoku

Markizy

Markizy stwarzają przyjemny cień nad oknami wychodzącymi na tarasy, balkony, patia. Ich konstrukcja została zaprojektowana tak, by maksymalnie ograniczyć ingerencję w bryłę budynku przy ich montażu, ale jednocześnie zapewnić komfort użytkowania. Ich producenci zadbali o to, by były one dostępne w wielu rozmiarach, z wykończeniem o zróżnicowanym kształcie, a także w kolorystyce, która pozwoli dopasować je do elewacji budynku i stylu przestrzeni, nad którą będą się one znajdowały. Z łatwością wybierzesz z naszej oferty markizy idealne dla Ciebie.

Zobacz więcej

Moskitiery

Moskitiery montowane są po to, by stworzyć w oknach ramowych barierę dla owadów, insektów, a także pyłków. Dostępne są jako ekrany okienne, drzwi siatkowe, a także w wersji rolowanej. Są niezastąpione tam, gdzie mamy za oknami ogrody i parki. Dają możliwość cieszenia się latem świeżym powietrzem bez ryzyka inwazji komarów, much czy meszek. Dzięki nim zyskujesz komfort przebywania w pomieszczeniach z otwartymi oknami – w domach i biurach.

Zobacz więcej
Siatka w formie moskitiery Białystok