Okna

Dobre okna to wybór na lata

Stolarka okienna jest uzupełnieniem projektu budynku – będzie nam towarzyszyć przez lata, zapewniając dopływ pożądanej ilości światła słonecznego. Dlatego warto wybrać takie okna, które będą nie tylko prezentowały się nienagannie, ale też okażą się niezawodne w wieloletnim użytkowaniu. Takie okna znajdziesz w naszej ofercie.

Nasze okna spełniają Twoje wymagania

Przygotowując naszą ofertę, zwróciliśmy uwagę na to, by dać naszym Klientom możliwie szeroki wybór wysokiej klasy okien o różnych właściwościach i stylistyce.

U nas wybierzesz okna:

 • drewniane – naturalne i ekskluzywne,
 • plastikowe (czyli wykonane z PCV) – odporne i funkcjonalne,
 • aluminiowe – wytrzymałe i ognioodporne.

 

Ich producentami są wiodące firmy w branży stolarki okiennej, co gwarantuje niepodważalną jakość. Okna, które montujemy u naszych Klientów w Białymstoku i okolicach, są odporne na działanie czynników klimatycznych działających od zewnątrz (jak deszcz czy mróz) oraz czynników chemicznych (jak detergenty do mycia).

Nowoczesność odbija się w konstrukcji skrzydeł okiennych

Na systemy nowoczesnych okien składają się zaawansowane technologicznie profile dwuszybowe lub trzyszybowe, które efektywnie odgradzają wnętrze domu czy mieszkania od tego, co na zewnątrz – są energooszczędne i wyciszają szum ulicy. Dzięki nim Twój dom staje się ciepłą oazą spokoju.

Okna, które pozwalają oddychać

Okna biorą czynny udział w życiu domowników, zapewniając podstawową wentylację i dopływ świeżego powietrza. Z tego względu system ich otwierania musi być funkcjonalny dla wszystkich domowników – proste mechanizmy z naszej oferty z pewnością ułatwią otwieranie i zamykanie okien seniorom.

Do wyboru mamy dwa typy okien:

 • prawe – zawiasy znajdują się wtedy po stronie prawej, a klamka – po lewej,
 • lewe – z zawiasami po lewej stornie i klamką po prawej.

Dostępne są one w wersjach:

 • rozwieranej,
 • uchylnej,
 • uchylno-rozwieranej,
 • nieotwieranej.

Ponadto wybrać możemy – w zależności od umiejscowienia i przeznaczenia – także okna:

 • przesuwne,
 • obrotowe.

Takie skrzydła urozmaicają i estetycznie wpisują się w aranżację przestrzeni – tej zewnętrznej i tej domowej.

Rama okien drewnianych z naszej firmy Białystok

Od wyboru do montażu okien

Towarzyszmy naszym Klientom od momentu, kiedy zdecydują, że kupują okna do momentu, kiedy widzą je w swoich wnętrzach. By ułatwić wybór:

 • przygotowaliśmy przejrzystą stronę internetową, na której bez pośpiechu i w dowolnej chwili można obejrzeć produkty z działu stolarki okiennej, poznać ich właściwości, zalety,
 • umożliwiliśmy konsultowanie się z kadrą doskonale przygotowanych ekspertów, którzy wyjaśniają, porównują, doradzają – służą wiedzą i doświadczeniem.

 

Profesjonalnie podchodzimy do potrzeb naszych Klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań, by właśnie u nas znajdowali wszystko, czego potrzebują.

Okno PCV szerokie Białystok

Okna PCV

Wykonane z PCV systemy okienne z naszej oferty należą do nowej generacji profili, łączących osiągnięcia techniki z walorami użytkowymi. Zostały zaprojektowane tak, by spełniały wymagania zmieniających się warunków otoczenia.

Przykładowe okno aluminiowe Białystok

Okna aluminiowe

Aluminiowe skrzydła okienne odznaczają się dużymi zaletami termoizolacyjnymi. Wykonano je z najwyższą starannością tak, by spełniały nieprzeciętne standardy i pełniły swoje funkcje przez długie lata, dając Ci poczucie bezpieczeństwa.

Pojedyńcze okno drewniane Białystok

Okna drewniane

Drewniana stolarka okienna charakteryzuje się ponadczasową stylistyką i unikalną funkcjonalnością. Łączy ona w sobie wyśrubowane parametry techniczne oraz estetykę wykonania. Trudno obok wykonanych z drewna okien przejść obojętnie.