O firmie

Najlepsi w swojej branży

Poszukiwanie stolarki, która sprosta wymaganiom technicznym i estetycznym, nie jest proste. W firmie PRESTIGE wiemy, że Twój dom wymaga stylowego wykończenia w postaci stolarki okiennej i drzwiowej, które podkreśli jego charakter, wpisze się w koncepcję projektu architektonicznego, a później będzie niezawodnie służyło przez wiele lat. Takie produkty wybraliśmy do naszej oferty, w której znajdziesz:

Są to produkty powstałe w nowoczesnych parkach maszynowych renomowanych producentów – wykonane z wysokiej klasy materiałów ze starannością, która przekłada się na ich trwałość i doskonałą prezencję wizualną. Poszczególne modele odznaczają się znacznym zakresem indywidualizacji, dzięki czemu Twoja kreatywność dekoratorska nie jest w żaden sposób ograniczana.

Punkt sprzedaży okien i drzwi Białystok
Znajdziesz nas

Fachowo konsultujemy Twoje wybory

Wychodzimy za założenia, że Ty wybierasz to, czego potrzebujesz, a my podpowiadamy, jak dopasować ten wybór pod względem praktycznym. Nasi doradcy techniczno-handlowi służą wiedzą i doświadczeniem, kompetentnie przedstawiają szczegóły oferty, zalety i możliwości adaptacyjne poszczególnych elementów stolarki okiennej i drzwiowej oraz elementów jej wyposażenia.

Lata praktyki pokazały nam, że najlepsze efekty daje profesjonalizm w działaniu połączony z życzliwym nastawieniem wobec wymagań Klienta. Dziś wiemy, że potrafimy sprostać najbardziej wymyślnym oczekiwaniom mieszkańców Białegostoku i okolic.

W naszej ekipie są tylko profesjonalni montażyści

Jesteśmy przekonani o tym, że podstawą właściwej eksploatacji stolarki drzwiowej i okiennej oraz elementów ich wyposażenia, takich jak przesłony okienne czy bramy garażowe, jest fachowo przeprowadzony montaż. Z tego powodu stworzyliśmy ekipę przeszkoloną i przygotowaną do montowania naszych produktów zgodnie z zaleceniami producentów i normami budowlanymi.

Prowadzimy montaż stolarki otworowej w nowym budownictwie deweloperskim, a także jej wymianę w domach i mieszkaniach prywatnych, zabytkowych kamienicach, obiektach użyteczności publicznej.

Zawsze blisko Twoich potrzeb

Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, dlatego jesteśmy blisko – działamy na ternie Białegostoku, Łap i okolic. Zapraszamy do odwiedzania salonów sprzedaży drzwi i okien PRESTIGE:

  • w Białymstoku przy ulicy Jana Pawła II, kol. Porosły 1E,
  • w Łapach przy ulicy Mostowej 4A.

Na miejscu można zobaczyć wybrane modele, porównać, ocenić wizualnie, a także podpytać o szczegóły naszych ekspertów. Zapewniamy, że o naszych oknach i drzwiach wiemy wszystko – do zobaczenia.

Salon Sprzedaży Okien i Drzwi „Prestige”
Ul. Mostowa 4 A
18 – 100 Łapy

Salon Sprzedaży Okien i Drzwi ,,Prestige”
Ul. Jana Pawła II kol. Porosły 1E
15-704 Białystok