adeco

Drzwi panelowe dla wymagających

Drzwi typu panelowego to nowoczesne rozwiązania projektowe i techniczne, dzięki którym stają się one wizytówką wielu białostockich budynków jedno- i wielorodzinnych.
katalog PDF

Wyjątkowa konstrukcja drzwi zewnętrznych typu panelowego

Przy tworzeniu drzwi panelowych wykorzystano zaawansowanych technologiczne trójkomorowy system termoizolacyjnych aluminiowych kształtowników AC-77HI z przekładką termiczną o innowacyjnych właściwościach. Za jej sprawą wyeliminowane zostały naprężenia cieplne wywołane różnicą temperatur po stronie zewnętrznej i wewnętrznej.

 

Poszczególne modele różnią się rozkładem elementów budujących oraz zastosowanym uszczelnieniem, dlatego cechuje je znakomita izolacyjność akustyczna i cieplna, a także niski stopień przepuszczalności powietrza i wody. Wypełnienie drzwi tworzą materiały odporne na działanie czynników atmosferycznych i mechanicznych.

 

To wszystko przekłada się na komfort przebywania we wnętrzu mieszkania czy budynku.

Walory estetyczne drzwi panelowych

Skrzydła drzwiowe tego typu zaprojektowano tak, by skrzydło licowało się od strony zewnętrznej z ościeżnicą, co znaczy, że jego profil nie jest od zewnątrz widoczny. Producenci przewidzieli także możliwość wykorzystania ukrytych zawisów, co również wpływa pozytywnie na wizualne wykończenie.

Możliwości indywidualizacji wyglądu drzwi z paneli

Frontową powierzchnię skrzydła drzwiowego stanowią jednostronne panele nakładkowe. To za ich sprawą mamy tak duże możliwości dopasowywania drzwi do konkretnego projektu pod względem kolorystyki i wzornictwa:

  • stosowane w procesie produkcji frezowanie owoczesnymi technikami pozwala na wykonywanie zdobień o zróżnicowanym kształcie i układach,
  • wstawienie różnokształtnych ornamentów ze szkła zespolonego.

 

To sprawia, że drzwi panelowe świetnie wpisują się we wnętrza o nowoczesnym stylu, jak i w te o klasycznych rysach, stając się ciekawym elementem wejściowej elewacji.

31ab921d11
5d3b8e823d

Drzwi panelowe zawsze reprezentatywne

Producenci zadbali o to, by drzwi panelowe z ich kolekcji zachowywały świetność przez lata. By zapewnić im nienaruszony poprzez codzienne użytkowanie wygląd, ich powierzchnie pokrywane są:

  • zabezpieczającą warstwą, zawdzięczającą swoje właściwości żywicom epoksydowym,
  • unikalną farbą zawierająca teflon, który przeciwdziała przywieraniu zanieczyszczeń do frontu skrzydła drzwiowego.

Najlepsze w Białymstoku

W ofercie firmy PRESTIGE znajdziesz doskonałe jakościowo drzwi panelowe z katalogów renomowanych producentów. Można je obejrzeć online lub w sklepie stacjonarnym. Nasi eksperci z przyjemnością opowiedzą o ich zaletach i właściwościach, pomogą porównać poszczególne modele tak, idealnie dopasować je do Twoich potrzeb i możliwości finansowych. Zapraszamy do skontaktowania się z nami – u nas są Twoje drzwi.