Drzwi zewnętrzne

Dobre drzwi zewnętrzne do Twojego domu

Cechą dobrych drzwi wejściowych jest to, że zapewniają domownikom poczucie bezpieczeństwa, a przy tym są funkcjonalną ozdobą. W ten właśnie sposób możemy scharakteryzować stolarkę drzwiową z naszej oferty.

Drzwi zewnętrzne renomowanych producentów

Do naszej oferty włączyliśmy tylko skrzydła drzwiowe zewnętrzne: drewniane, panelowe i stalowe, które spełniają wysokie standardy produkcji wszystkich elementów: skrzydła drzwiowego, ościeżnicy, zamka.

 

Oznacza to, że są one trwałe, a mechanizmy wykorzystane do ich wykonania działają płynnie, co zapewnia użytkownikom komfort na co dzień, niezależnie od tego, czy mówimy o drzwiach do domów jednorodzinnych, wielorodzinnych czy do lokali usługowych lub budynków użyteczności publicznej.

Cechy konstrukcyjne drzwi wejściowych

Drzwi zewnętrzne różnią się od modeli wewnętrznych konstrukcją, muszą być bardziej wytrzymałe, co przekłada się na parametry takie jak:

  • budowa – widoczna dla oka warstwa zewnętrzna skrywa warstwę wewnętrzną, która wypełnia konstrukcję, czyniąc ją mocną i stabilną,
  • grubość skrzydła – by właściwości drzwi zewnętrznych zostały zachowane, grubość skrzydła musi być proporcjonalna do ich wielkości,
  • warstwa izolacyjna – to ona decyduje o tym, ile ciepła przenika przez drzwi, a także nadaje drzwiom właściwości przeciwpożarowe,
  • zabezpieczenia przed włamaniem – oceniane w skali od 1 do 6; najwyższą notę zyskują te drzwi, których konstrukcja może oprzeć się włamywaczowi wyposażonemu w elektronarzędzia.

 

Nasze drzwi powstają w nowoczesnych parkach maszynowych, w procesie, który podlega szczegółowej kontroli, dlatego mamy pewność, że ich właściwości są zgodne z obowiązującymi normami.

Drzwi zewnętrzne drewniane Białystok

Ty wybierasz estetykę drzwi frontowych

Drzwi wejściowe są specyficzne, ponieważ muszą być podwójnie dopasowane:

  • do budynku (komponują się z fasadą),
  • do wnętrza (pasują do aranżacji).

 

W ofercie białostockiej firmy PRESTIGE znajdziesz wiele modeli, spośród których z pewnością wybierzesz te, które dopasują się do Twojej posesji pod względem:

  • kolorystyki,
  • ozdobników (wykonanych ze szkła lub metalu),
  • materiału wykonania.

 

Producenci, z którymi współpracujemy, poza standardowymi skrzydłami drzwiowymi oferują także modele na zamówienie odznaczające się znacznym stopniem indywidualizacji wyglądu.

Drzwi frontowe – od wyboru do montażu

Jeśli wiesz już, jakich drzwi potrzebujesz, zapraszamy. Jeśli potrzebujesz porady – przyjdź, nasi eksperci o drzwiach wiedzą wszystko i powiedzą Ci dokładnie to, co powinieneś wiedzieć, by wybrać drzwi do swojego domu. Pomożemy także z montażem, ponieważ tylko właściwe osadzone skrzydła drzwiowe są w pełni funkcjonalne. Nasza oferta jest w Białymstoku bezkonkurencyjna – sprawdź to.