Drzwi

U nas dobierzesz drzwi, które dopasujesz do swoich wnętrz

Stolarkę drzwiową zwykło się dobierać do rodzaju, przeznaczenia i stylistyki wnętrza, do którego mają prowadzić. Producenci, od których pochodzą drzwi z naszej oferty, zadbali o to, by stworzyć naszym Klientom możliwie szerokie pole wyboru.

Tylko dobre skrzydła drzwiowe

Nasza oferta zawiera asortyment drzwi zewnętrznych i wewnętrznych cechujących się najwyższą na rynku jakością, której gwarantem są renomowane marki, z którymi współpracujemy. Wpływają na nią:

  • cechy konstrukcyjne – to one sprawiają, że drzwi wygłuszają hałas z zewnątrz, a także stanowią barierę dla chłodu,
  • funkcjonalność – nowoczesne zawiasy, okucia i klamki są niezawodne oraz zapewniają codzienny komfort.

Dzięki tym cechom drzwi pokojowe, łazienkowe, standardowe klatkowe, domowe czy antywłamaniowe, będące przecież tak ważnym elementem wyposażenia, działają płynnie i służą swoim użytkownikom przez lata.

Drzwi wkomponowane w wystrój

Skrzydła drzwiowe nie mogą przytłaczać wnętrz, dlatego tak ważna jest ich:

  • estetyka, za sprawą której wpasowują się w różne trendy aranżacyjne – od tradycyjnych po nowoczesne,
  • jakość wykonania, decydująca o tym, że drzwi stają się ozdobą, a nie koniecznym elementem, który nie tworzy jedności z całością wystroju.

Innowacyjne rozwiązania w zakresie stolarki drzwiowej

Znajomość branży i doświadczenie podpowiadają nam, jak spełniać oczekiwania naszych Klientów. Zwróciliśmy uwagę na to, by szczegóły naszej oferty były doskonale znane naszym pracownikom oraz na to, by potrafili oni kompetentnie doradzić naszym Klientom. Specjaliści z naszej firmy znajdą i trendy w stylistyce wnętrzarskiej, i technologiczne trendy branżowe. O naszych drzwiach wiedzą wszystko i przystępnie przekazują tę wiedzę Klientom, by mogli dokonać dobrych wyborów.

Ty wybierasz, my montujemy

Jesteśmy w Białymstoku znani z tego, że nasze usługi są kompleksowe – oferujemy szeroką ofertę drzwi różnego typu:

Kiedy już znajdziesz drzwi dla siebie, nasi fachowcy zamontują je szybko i sprawnie, dbając o szczegóły wpływające na funkcjonalność skrzydeł drzwiowych, jak też o detale wykończeniowe. Takie podejście sprawia, że nasi Klienci mają pewność, że cały proces montażu przebiegnie bezproblemowo, zapewniając ich drzwiom długoletnie użytkowanie.

PRESTIGE to dobry wybór

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi Klienta – dokładamy wszelkich starań, by przekazać jak najwięcej informacji o poszczególnych modelach drzwi, by wybór, którego dokonasz, był trafiony.