Bramy segmentowe – wygoda dla Ciebie

Brama garażowa musi być funkcjonalnym uzupełnieniem projektu garażu. To oznacza, że sposób jej otwierania powinien zapewniać optymalne wykorzystanie przestrzeni wewnątrz budynku, jak i przed nim, na podjeździe. Bramy garażowe typu segmentowego, ze względu na szerokie możliwości dostosowania konstrukcji, są doskonałą opcją dla właścicieli białostockich garaży.

Bezpieczeństwo użytkowania jest atutem bram segmentowych

Bramy tego typu wykorzystują innowacyjne rozwiązania techniczne, co sprawia, że zapewniają swoim użytkownikom nie tylko wygodę na co dzień, ale także bezpieczeństwo:

  • równoważące ciężar płaszcza sprężyny umieszczane są pond otworem wjazdowym,
  • w standardzie bram ze sprężynami skrętnymi montowane są zabezpieczenia na wypadek ich pęknięcia,
  • poszczególne panele posiadają zabezpieczenia kształtowe, dlatego nawet przesuniecie dłonią po ich łączeniu nie stwarza zagrożenia.

 

Wysokie standardy wykonania gwarantują niekłopotliwe korzystanie z bramy w różnych warunkach pogodowych.

Brama garażowa rozwiedna ciemna Białystok

Indywidualne dopasowanie estetyki

Cechą bram segmentowych jest to, że z łatwością można dopasować je do różnych projektów garaży niezależnie od ich wysokości i szerokości – pojedynczych i podwójnych. Dostępne w naszej ofercie modele mają zróżnicowaną kolorystykę, dzięki czemu dopasujesz je do wyglądu elewacji budynku.

Brama garażowa jasna rozwierna Białystok

Inteligentne mechanizmy w wyposażeniu bram garażowych typu segmentowego

Produkty marek, których bramy znalazły się w naszej ofercie, są stale udoskonalane, najlepsi konstruktorzy dbają o to, by mechanizmy otwierające przez lata działały płynnie i niezawodnie. Charakteryzuje je:

  • pełna automatyka,
  • intuicyjność obsługi,
  • lekkość konstrukcji.

 

Praca bramy jest cicha dzięki zastosowaniu łożyskowanych rolek i zminimalizowaniu ilości połączeń zlokalizowanych na prowadnicach. Ponadto nasze bramy są optymalnie wyważone, a to oznacza, że można je bez problemu otworzyć używając minimalnej siły – jedną ręką.

Dodatkowe wyposażenie bramy segmentowej

Kompletny system bramy segmentowej zawiera:

  • wyłącznik przeciążeniowy (gdy brama napotyka na opór, unosi się o 10 cm),
  • specjalne fotokomórki, które uniemożliwią zamknięcie bramy, jeśli w jej świetle znajdować się będzie obiekt,
  • osłony montowane na rolkach jezdnych chroniące palce,
  • dodatkowo można cały system doposażyć w urządzenia antywłamaniowe.

 

Bramy segmentowe są doskonale zaprojektowanymi, dopracowanymi w każdym szczególe mechanizmami, które uczynią Twój dzień przyjemniejszym.

Podwójna brama garażowa ciemna Białystok

To jest brama to Twojego garażu

Bramy garażowe segmentowe znalazły już swoje miejsce na wielu posesjach w Białymstoku i jego okolicach. Cenione są ze względu na walory użytkowe i wizualne. Renoma ich producentów świadczy o jakości wykonania i nie pozostawia wątpliwości co do tego, że będą one dobrze służyły swoim właścicielom. Zamów swoja bramę już dziś – skontaktuj się z doradcami z firmy PRESTIGE, którzy pomogą Ci uporać się z kwestiami technicznymi.